Spróbuj pożyczki pod zastaw nieruchomości

Jeśli masz problemy z wiarygodnością kredytową czy komornika na głowie, banki raczej nie udzielą Ci wsparcia finansowego. Negatywna opina od rejestrów jak BIK, KRD, BIG czy od instytucji takich jak ZUS, Urząd Skarbowy czy KRUS przekreśla Twoje szanse. Polecamy spróbować pożyczki pod zastaw nieruchomości, jeśli jesteś właścicielem domu, mieszkania czy działki budowlanej.

Pożyczkę pod zastaw nieruchomości można uzyskać w niektórych firmach dość łatwo. Nie ufaj jednak wszystkim. Sprawdź rzetelność i wiarygodność firmy. Zapoznaj się szczegółowo z umową, zwracaj uwagę na tekst małym druczkiem. Nie wybieraj firm, które wymagają przedpłaty. Zabezpieczenie pożyczki zawsze musi być odpowiednie do udzielanej kwoty.

Warto pamiętać o kilku zasadach szukając firmy, która udzieli nam pożyczki pod zastaw nieruchomości. Firma taka powinna oferować:

- przejrzyste zasady udzielania pożyczki – zwracajmy uwagę, czy nie ma niczego dopisanego małym druczkiem,

- zabezpieczenie adekwatne do udzielanej pożyczki, czyli na przykład wpis w IV dziale Księgi Wieczystej w przypadku niezbyt wysokich kwot będzie odpowiedni,

- szybkość transakcji, tak by nie okazało się, że wpis w hipotece jest, a na pieniądze czeka się tygodniami,

- bezpieczeństwo transakcji – dowiedzmy się, czy firma jest rzetelna, z renomą, ile działa rynku i co robi, by dbać o bezpieczeństwo naszych danych.

To świetna opcja dla osób, które nie mogą uzyskać pożyczki w banku, a obawiają się brać chwilówek. Jeśli masz pilne potrzeby finansowe, a słabą wiarygodność kredytową, pożyczka pod zastaw nieruchomości jest idealnym rozwiązaniem! Oferujemy pomoc prawną i dopasowane raty. Zabezpieczeniem pożyczki jest jedynie wpis hipoteczny. Niskie oprocentowanie i brak opłat wstępnych. Do tego gwarancja dyskrecji i prowizji dla pośredników.

Zadzwoń  i dowiedz się więcej – 884 750 777