Działka

Żeby otrzymać od nas pożyczkę pod zastaw działki potrzebujemy głównie dwóch dokumentów - zaświadczenia z Urzędu Gminy o planie zagospodarowania i wypis z indeksu gruntów. Wnioski o kredyt bez BIK rozważamy maksymalnie w przeciągu 3 dni. Nieruchomości w większych miastach jesteśmy w stanie sfinansować w ciągu 48 godzin. Do każdego naszego kredytobiorcy wysyłamy agenta, aby omówił z nim warunki umowy. Kredyt można spłacać w czasie od 3 do 24 miesięcy (istnieje też ewentualność przedłużenia) - stawka procentowa w skali miesiąca podporządkowana jest od całej wartości brutto zastawionej działki i wynosi 1,8%.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma zdobycia płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% ceny posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.