Działka

Żeby otrzymać od nas pożyczkę pod zastaw działki potrzebujemy głównie dwóch dokumentów - zaświadczenia z Urzędu Gminy o planie zagospodarowania i wypis z indeksu gruntów. Wnioski o kredyt bez BIK rozważamy maksymalnie w przeciągu 3 dni. Nieruchomości w większych miastach jesteśmy w stanie sfinansować w ciągu 48 godzin. Do każdego naszego kredytobiorcy wysyłamy agenta, aby omówił z nim warunki umowy. Kredyt można spłacać w czasie od 3 do 24 miesięcy (istnieje też ewentualność przedłużenia) - stawka procentowa w skali miesiąca podporządkowana jest od całej wartości brutto zastawionej działki i wynosi 1,8%.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma zdobycia płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% ceny posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.