Hipoteczne – pod zastaw

Mamy w ofercie pożyczki pod zastaw hipoteki - zarówno krótko jak i długoterminowe - do każdego interesanta podchodzimy indywidualnie, zatem zarówno długość ważności umowy, raty i skala pożyczki można drobiazgowo dopasować do wyznaczonych potrzeb. Kredyt bez BIK w którym naszą gwarancją jest Państwa mienie nieruchome jest pewny - my z kolei zapewniamy dyskrecję i niezawodność.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma zdobycia płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% ceny posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.