Hipoteczne – pod zastaw

Mamy w ofercie pożyczki pod zastaw hipoteki - zarówno krótko jak i długoterminowe - do każdego interesanta podchodzimy indywidualnie, zatem zarówno długość ważności umowy, raty i skala pożyczki można drobiazgowo dopasować do wyznaczonych potrzeb. Kredyt bez BIK w którym naszą gwarancją jest Państwa mienie nieruchome jest pewny - my z kolei zapewniamy dyskrecję i niezawodność.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% ceny posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma zdobycia płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.