Papiery wartościowe

Papiery wartościowe także mogą stać się gwarancją zdobycia kredytu gotówkowego w naszej firmie. Nierzadko jest tak, że banki nie chcą uznać wskazanych papierów wartościowych. Natomiast nasze przedsiębiorstwo zaakceptuje wszelkie akcje, obligacje, polisy na życie i fundusze inwestycyjne. Zapewniamy skrupulatną dyskrecję i solidną, fachową obsługę. Umowa pożyczki może zostać zatwierdzona na okres od 3 do 12 miesięcy z ewentualnością wydłużenia.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% ceny posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma zdobycia płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.