Papiery wartościowe

Papiery wartościowe także mogą stać się gwarancją zdobycia kredytu gotówkowego w naszej firmie. Nierzadko jest tak, że banki nie chcą uznać wskazanych papierów wartościowych. Natomiast nasze przedsiębiorstwo zaakceptuje wszelkie akcje, obligacje, polisy na życie i fundusze inwestycyjne. Zapewniamy skrupulatną dyskrecję i solidną, fachową obsługę. Umowa pożyczki może zostać zatwierdzona na okres od 3 do 12 miesięcy z ewentualnością wydłużenia.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma zdobycia płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% ceny posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.