Mieszkanie

By uzyskać u nas kredyt zastawiając jako hipotekę lokal mieszkalny - wystarczy dokument potwierdzający realne prawa do posiadania przekazanej nieruchomości - może to być akt notarialny lub wyrok sądu. Nie wymagamy przy tym wymeldowania się z ustalonego miejsca zamieszkania. Spłacamy także obciążenie danego lokalu mieszkalnego, który trafia u nas pod zastaw - warunki zostają dokładnie konsultowane z kredytobiorcą. Umowy podpisujemy w kancelarii notarialnej w mieście interesanta. Raty spłacane są w kilku opcjach - w zależności od tego jak preferuje klient.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma zdobycia płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% ceny posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.