Mieszkanie

By uzyskać u nas kredyt zastawiając jako hipotekę lokal mieszkalny - wystarczy dokument potwierdzający realne prawa do posiadania przekazanej nieruchomości - może to być akt notarialny lub wyrok sądu. Nie wymagamy przy tym wymeldowania się z ustalonego miejsca zamieszkania. Spłacamy także obciążenie danego lokalu mieszkalnego, który trafia u nas pod zastaw - warunki zostają dokładnie konsultowane z kredytobiorcą. Umowy podpisujemy w kancelarii notarialnej w mieście interesanta. Raty spłacane są w kilku opcjach - w zależności od tego jak preferuje klient.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma zdobycia płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% ceny posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.