Maszyn

Jeśli prowadzisz firmę budowlaną i masz tak zwany przestój w pracach a finansów na kolejne inwestycje - umożliwiamy również kredyty bez BIK pod zastaw sprzętu budowlanego lub maszyn rolnych. Jest to świetna ewentualność na zorganizowanie finansów, z wykorzystaniem których firma może zainwestować. Nie żądamy przy tym zaświadczenia opłacanych składek ZUS lub KRUS oraz raportów z Urzędu Skarbowego. Kredytów udzielamy nie tylko firmom, ale również osobom prywatnym np. rolnikom.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma zdobycia płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% ceny posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.