Maszyn

Jeśli prowadzisz firmę budowlaną i masz tak zwany przestój w pracach a finansów na kolejne inwestycje - umożliwiamy również kredyty bez BIK pod zastaw sprzętu budowlanego lub maszyn rolnych. Jest to świetna ewentualność na zorganizowanie finansów, z wykorzystaniem których firma może zainwestować. Nie żądamy przy tym zaświadczenia opłacanych składek ZUS lub KRUS oraz raportów z Urzędu Skarbowego. Kredytów udzielamy nie tylko firmom, ale również osobom prywatnym np. rolnikom.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% ceny posiadłości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma zdobycia płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.